نتایج جستجو برای عبارت :

دو شعر منتشر نشده از ناصر الدین شاه

ین پاورپوینت در 46 اسلاید به شکل زیبا
طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از نگاهی بر زندگی ناصر خسرو، شخصیت
نام ناصر خسرو،آثار ناصر خسرو،ویژگی های سفر نامه ،نمونه سفر نامه به مکه و
سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد ناصر خسرو در این پاورپوینت درج شده است
که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
اذعان سیوطی به تواتر احادیث خروج مهدی علیه السلام
جلال الدین سیوطی از علمای بزرگ اهل تسنن می‌نویسد:
و تواتر الاحادیث عن النبی فی خروج و ظهور المهدی الفاطمی المنتظر.
و احادیث از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) در مورد خروج مهدی (علیه السلام) از نسل حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) که انتظارش کشیده می‌شود به درجه تواتر رسیده است.
العرف الوردی باخبار المهدی، تالیف سیوطی، صفحه ۳-۴، چاپ دار الکتب العلمیة
جایگاه سیوطی در بین اهل تسنن:
٤٦١- عبد الرح
اذعان سیوطی به تواتر احادیث خروج مهدی علیه السلام
جلال الدین سیوطی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
و تواتر الاحادیث عن النبی فی خروج و ظهور المهدی الفاطمی المنتظر.
و احادیث از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) در مورد خروج مهدی (علیه السلام) از نسل حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) که انتظارش کشیده می‌شود به درجه تواتر رسیده است.
العرف الوردی باخبار المهدی، تالیف سیوطی، صفحه ۳، چاپ دار الکتب العلمیة

جایگاه سیوطی در بین اهل سنت عمری:
٤٦١- عب
علت نامگذاری حضرت زهرا سلام الله علیها به فاطمه (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی و حاکم نیشابوری از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده‌اند:
و أخبرنی المشایخ إمام الدین یحیى بن الحسین بن عبد الكریم، و بدر الدین محمد بن عبد الرزاق بن أبی بكر، و نجم الدین عبد الغفّار بن عبد الكریم بن عبد الغفّار، و الشیخ علاء الدین محمد بن أبی بكر ابن محمد الطاوسی و أحمد بن محمد ابن محمد بن مذكویه رحمهم اللّه إجازة بروایتهم عن الإمام عزّ الدین عبد الرحمن ابن المعا
متن اهنگ تو که تنها یارومی از ناصر عبداللهی
دانلود اهنگ تو که تنها یارمی همیشه کنارمی
متن اهنگ تو که تنها یارمی
دانلود آهنگ شاد ناصر عبداللهی

آهنگ تو که تنها یارمی ناصر عبداللهی
اهنگ غمگین ناصر عبدالهی

اهنگ ناصر عبداللهی
دانلود آهنگ های ناصر عبداللهی ناصریا
می خواستم دربارۀ شهید آوینی چند خطی بنویسم، ولی شنیدن قطعات زیبایی از ناصر چشم‌آذر انقدر مرا به وجد آورد که حیفم آمد یادی از او نکنم در این فضای بیان! خدایش رحمت کند! بار اولی است که این قطعات را می شنوم.
یادآور می شوم ناصر چشم‌آذر، همان عزیزی است که قطعات موسیقی باران عشق را ساخت؛ باران عشقی که هربار به آن گوش می کنم، به پاکی انسان و بزرگی خداوند فکر می کنم و بس!

کتاب نیمه ی پنهان ماه۷ : عاشقانه ای کم نظیر از دل واقعیت

کتاب نیمه ی پنهان ماه۷کاظمی به روایت همسر شهیدنویسنده: نفیسه ثباتانتشارات: روایت فتح
معرفی:
دو نفری که با هم زندگی کردند. همدیگر را دوست داشتند و عزیز یکدیگر بودند.یکی رفت برای دفاع از کشور و جانش را فدا کرد و دیگری هنوز دارد مبارزه می کند.این کتاب ها داستان زندگی عاشقانه است.
بریده کتاب(۱):
ناصر آمد دنبالم که با هم برویم کوه. رفتیم دربند، ناصر برایم تعریف کرده بود که دوران دانشجویی زی
وقتی خاک قبر ابن تیمیه شفا می‌دهد اما شفا خواستن از تربت امام حسین علیه السلام شرک و قبرپرستی است!!!
ابن ناصر الدین دمشقی از پیروان ابن تیمیه مى‌نویسد:
قَالَ عَلیّ بن عبد الْكَرِیم ابْن الشَّیْخ سراج الدّین الْبَغْدَادِیّ الاصل البطایحی الْمزی أَخْبرنِی بِشَیْء غَرِیب قَالَ كنت شَابًّا وَكَانَت لی بنت حصل لَهَا رمد وَكَانَ لنا اعْتِقَاد فِی ابْن تَیْمِیة وَكَانَ صَاحب وَالِدی وَیَأْتِی الینا ویزور وَالِدی فَقلت فِی نَفسِی لآخذن من تُ
دانلود آهنگ ناصر عبداللهی بهار بهار { کیفیت 320 و 128 }
امروز ترانه ای زیبا با صدای استاد ناصر عبداللهی بنام بهار بهار همینک از جاز موزیک
Exclusive Song: Naser Abdollahi | Bahar Bahar With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ بهار بهار از ناصر عبدالهی
بهار بهار صدا همون صدا بودصدای شاخه ها و ریشه ها بود
بهار بهار چه اسم آشناییBahar Bahar Che Esme Ashenaei
صدات میاد اما خودت کجاییSedat Miyad Ama Khodet Kojaei
وا بکنیم پنجره ها رو یا نهتازه کنیم خاطره ها رو یا نه
وا بکنیم پنجره ها رو یا نهتازه کنیم خ
این روزها دست به قلم شدن سخت شده ، نمیدونم قدیما عقاید من کوته نظرانه بود ، یا الان که فکر میکنم عاقل شدم در اصل برعکسه ! ولی دست به قلم شدن سخت شده وقتی مقاله مینویسی و میبینی یکی از قدیمیا چیزایی که مینویسی رو میخونه .
این دلنوشته رو تقدیم میکنم به ناصر ، ناصر گذشت اون روزا .دیگه باید بشینیم خونه . من که خیلی وقت پیش ریشامو زدم .دیدم دیگه شبیه قدیما نیستم . یعنی شاید بقیه خیلی شبیه هم شده بودن .ولی در هر صورت ، ناصر جان صحبت جمع های متال از بحث عل
دانلود آهنگ جدید ناصر فرد به نام رفیق
متن آهنگ جدید رفیق - ناصر فرد
Скачать новую песнюNaser Fard Refigh
Текст песни Refigh Naser Fard
اونکه تموم هستیمو فرش به زیر پاش میکردМы были повсюду, и ковер скользил под
وقتی که به بن بست میرسید فقط منو صدا میکردКогда ты попадешь в тупик, он просто позвонит мне
من که خیال میکردم اون خونه ی دیگر منه

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام نفس
متن آهنگ جدید نفس - ناصر زینعلی
Скачать новую песнюNaser Zeynali nafas
Текст песни nafas Naser Zeynali
منه دیوونه هوادرات میشم یارت میشمЯ без ума от того, чтобы быть фанатом
تو فقط آروم بگیر خودم پرستارت میشمТы просто береги меня как медсестру
آره من رو راست اصلا بی تو نمیتونم گفتم که دیوونم

ادامه مطلب
امروز صبح که پشت میز کارم نشستم و طبق معمول سایت رنگی رنگی رو باز کردم و شروع کردم خوندن 
مطالب ولی چند تا سایت هم باز کردم و رسیدم به تیتر خبری شهلا جاهد 
حرف های نگفته وکیل شهلا جاهد بعد از هشت سال اعدام وی 
کنجکاو شدم و بازش کردم ...هیچ وقت کنجکاو زندگی شهلا جاهد نبودم شاید مختصری ازش خونده بودم در همین حد 
ولی امروز شروع کردم خوندم مصاحبه ها و ...
یه حس کنجکاوی نهفته ....حس پایبندی به عشق ..هی کنجکاوترم میکرد . 
اخلاق ...تعهد ....عشق ...گناه

شهلا ف
امیر المومنین علیه السلام تیر خداوند
محمد بن ابراهیم جوینی از علمای اهل سنت عمری روایت کرده است:
۱۷۳- أخبرنی شیخنا الإمام نجم الدین عثمان بن الموفق [الأذكانی] بقراءتی علیه، قلت له: أخبرك والدی شیخ الإسلام سعد الحق و الدین محمد بن المؤیّد الحموئی قدس اللّه روحه إجازة،قال:أنبأنا شیخ الإسلام نجم الدین أبو الجناب أحمد بن عمر الخیّوقی رضی اللّه عنه إجازة قال:أنبأنا محمد بن عمر بن علی الطوسی بقراءتی علیه بنیسابور، أنبأنا أبو العباس أحمد ابن أبی
بعد از نابودی و تسخیر ممالک ایوبیان (از نوادگان صلاح الدین ایوبی) توسط هلاکو خان مغول، آخرین امیر آنان به نام ملک ناصر کُرد گریخت و سردار مغول یعنی کتبوغا در جستجوی اخبار ملک ناصر بود تا اینکه به مکان وی پی برد.
کتبوغا گروهى از سپاه را از پى او فرستاد  اینان او را گرفتند و نزد هولاکو آوردند. چون ملک ناصر حاضر آمد، ایلخان از دیدنش شادمان شد و به او وعده هاى جمیل داد و گفت که او را به کشورش باز مى گرداند. در این ایام هولاکو در جبال طاق بود.
اما در ه
دیدگاه شیخ علی نمازی شاهرودی رضوان الله علیه در مورد ابن عربی
آیت الله شیخ علی نمازی شاهرودی رضوان الله علیه می‌نویسد:
ابن العربی : هو محی الدین ، صاحب الفتوحات المكیة والفصوص ، من أركان المتصوفة ، له دعاوی فاسدة وكلمات مضلة ،  ذكرنا بعضها فی كتابنا " تاریخ فلسفه وتصوف " . وتقدم شطر منها فی " حیى " بعنوان محی الدین . مات سنة ٦٣٨ ، وله ذموم وخرافیات ، كما فی البحار . نقله هنا فی السفینة "
ابن عربی: او محی الدین، صاحب فتوحات مکیه و فصوص می‌باشد. وی ا
 دانلود کتاب مقدمه علم حقوق ناصر کاتوزیان

دانلود فایل

جزوه کتاب مقدمه علم حقوق دکتر ناصر کاتوزیان – absolutelysabzparks.ir › absolutely › جزوه-کتا... Translate this page Oct 3, 2018 - جزوه کتاب مقدمه علم حقوق دکتر ناصر کاتوزیان با فرمت pdf و در 58 صفحه ... مقدمه علم حقوق pdf,دانلود کتاب مقدمه علم حقوق,جزوه مقدمه علم حقوق,نکات مهم ... ناصر کاتوزیان - پرفروش ترین و بهترین فایل هاtasoraya.com › دانلود-کتاب-مقدمه-عل...- Tra
دانلود آهنگ ناصر پورکرم ناز داره 
Download New music Naser Pourkaram – Naz Dare
دانلود آهنگ جدید ناصر پورکرم به نام ناز داره با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : هادی زینتی  موزیک : ناصر پورکرم   تنظیم : حامد برادران
متن آهنگ ناز داره ناصر پورکرم 
دریاست انگار دل تو دلو دادم بهتو
منو بردار و ببر دورم کن
انگار دنیای همیم اومدی توو زندگیم
من مریض تو شدم خوبم کن ، خوبم کن

ناز داره کی مثل خودم دلبر لجباز داره
دل آخه چجوری از تو دست برداره
ناز
یک ماه  بود که پستی در پیجش منتشر نمیکرد. از روزی که آدرس وبم عوض شده ۵ روز میگذره و در این ۵ روز ۳ پست اینستایی منتشر کرده است. پست امروزش در مورد همان نکته ای بود که منم در موردش حرف زدم. همان کرونایی که وارد استانشون هنوز نشده و او هم معتقد بود در تشخیص اش ناتوانند نه در ممانعت از ورودش توانا!
+ پاییزان
+ عنوان از حافظ

این روزها دست به قلم شدن سخت شده ، نمیدونم قدیما عقاید من کوته نظرانه بود ، یا الان که فکر میکنم عاقل شدم در اصل برعکسه ! ولی دست به قلم شدن سخت شده وقتی مقاله مینویسی و میبینی یکی از قدیمیا چیزایی که مینویسی رو میخونه .
این دلنوشته رو تقدیم میکنم به ناصر ، ناصر گذشت اون روزا .دیگه باید بشینیم خونه . من که خیلی وقت پیش ریشامو زدم .دیدم دیگه شبیه قدیما نیستم . یعنی شاید بقیه خیلی شبیه هم شده بودن .ولی در هر صورت ، ناصر جان صحبت جمع های متال از بحث ع
فضیلت زیارت امام رضا علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٧- أنبأنی الشیخ كمال الدین علیّ بن محمد بن محمد بن محمد بن وضّاح الشهربانی، أنبأنا مؤرخ بغداد الإمام محبّ الدین محمد بن محمود بن الحسین بن النجار إجازة، قال: أنبأنا الإمام أبو الفتوح ناصر بن أبی المكارم المطرّزی إجازة، أنبأنا الإمام أخطب خوارزم أبو المؤیّد الموفّق بن أحمد المكی، ثم الخوارزمی، قال: أخبرنی الشیخ الزاهد الحافظ أبو الحس
مریضی ناصر و اَشنافه
خوامبه از سال هزار و سیصد و پنجاه و پنج بارم. اون ماقع ناصر کلاس پنج دَیّه.میونه‌ی چله‌ی زمستون بییه بَدیمه ناصر دِ‌سه روز هَسته مدرسه نِنه. بوردِمه وِشونِ سِره بَدیمه ناصر لای دله کَته و درد جه داد و فِریا کِنده.
وِنه مار باته ناصر ره باد بَیته و راه بَتونده بورده. خَله پَکر بَیمه این خَوِر ره به همکلاسی‌ها و آقا معلم باتِمه. 
بَدیمه مدرسه نِموئن ناصر به ده پونزه روز بَرِسییه. بنده خِدا ره دکتر هِم نَوِردِنه وه از درد ن
19 خرداد سالروز تولد استاد ناصر پور مردی که نامش با بسکتبال لرستان

گره خورده است
به قلم:  فرهاد داودوندیهر گاه سخن از استاد "ناصر پور" به میان می آید ناخود آگاه  ورزش بسکتبال به ذهن خطور می کندسالیان سال است برادران " پور" و خانواده های محترم شان در ورزش و بخصوص بسکتبال بروجرد حضوری بسیار فعال داشته و دارندسابقه
حضور مستمر استاد ناصر پور در ورزش بسکتبال به اوایل دهه 50 برمی گردد و
جالب اینکه این حضور ورزشی تاکنون بدون وقفه ادامه داشته استاین
دانلود آهنگ جدید ناصر ای وی زد قول بده
Download New Music Naser Evz Ghol Bede
آهنگ جدید ناصر ای وی زد بنام قول بده
دل دیونه ی منو پس میدی داری میری منو از دس میدی هی میگی که از من سیری ولی یادت نمیره منو
تو میری و منو شب و هنزفیری یه موزیک دِپو منه بد فیریک قفلی میزنه چشام رو عکسات اگه میشه نرو

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ قول بده

آهنگ های ناصر ای وی زد
پلی استیشن 5 ، نام رسمی کنسول نسل نهمی سونی است که متاسفانه شرکت سونی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این محصول جدیدش اعلام نکرده اما خبر منتشر شده حاکی از آن است که چیزی تا انتشار نمانده. قیمتش هم هنوز اعلام نشده. 
کنترلرش هم با پیشرفت های چشمگیری روبرو شده.
تا تابستون منتظر بمونید احتمالا تا اون موقع منتشر شده
پس پولاتون رو بذارید تو قلک احتمالا گرونتر از PS4 باشه
به نام خدای مهدی عج

سید شهیدان اهل قلم مرتضی آوینی:
تو گویی هنوز کاروان سال ٦١
هجری قمری به بیابان پردرد و بلای کربلا نرسیده است. و دیگر
زمان از عاشورا نگذشته است و همه‌ی روزها عاشوراست. زمان بر امتحان من و تو
می‌گردد تا ببینند که چون صدای «هل من ناصر» امام عشق برخیزد چه می‌کنیم؟
http://old.aviny.com/Article/Aviny/Chapters/Matnefilm/part_1/hozoor.aspx
دانلود آهنگ جدید ناصر منصوری به نام دچار
Текст песни Dochar Naser Mansouri
هرکجا میرم عطر تو اونجاس عشقه میدونم اسم این احساسКуда бы я ни пошел, я знаю духи в этой любви
جز تورو خواستن دیگه راهی نیس آخ دلبستن دل بخواهی نیسНет другого пути, кроме как хотеть тебя, потому что ты не хочешь быть любимым
بس که جذابی بس که نایابی مثل ماه انگار داری می تابی

ادامه مطلب
با سلام خدمت کاربران عزیز شیرازهک
تا حالا شده بخوایند فیلمی که هنوز منتشر نشده شما زودتر اون فیلم را ببنید اونم به صورت رایگان؟؟
به عنوان مثال ساخت ایران قسمت ۱۲ منتشر نشده ولی شما میتونید یا این ترفند به راحتی اونم به صورت رایگان تماشا کنید.
ادامه مطلب
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍ ﺍﺑﻠﺲ 
ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻟﻌﻨﺖ، ﺧﺲ !
ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺮﺳﻢ،
ﺎﻧﺪﺭ آﻥ ﺻﺒﺢ ﺑﻬﺸﺘ 
ﺭﺍﺳﺘ ﺁﺎ ،
ﻟﺬﺕ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﻓﺸﺮﺩﻥ ﺭﻭ
ﻃﻌﻢ ﺳﺐ ،
ﺎ ﻨﺪﻡ ،
ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ " ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ " ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ
ﺎ ﻪ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ " ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻦ "
ﺎ ﻧﻪ ﺍﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺁﻥ
ﺍﺯ ﺷﻮﻕ " ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ "؟! 
به زودی که اسکین Glow منتشر میشه برای گرفتنش باید کار های زیر رو مرحله به مرحله انجام بدید :  وقتی این اسکین منتشر شه اگر شما یکی از گوشی هایی که این اسکین رو میشه با اون بگیرید داشته باشید باید اول فورتنایتو رو گوشیتون از سایت اپیک گیمز بریزید.بعد از نصب فورتنایت رو گوشیتون باید برید اکانتتون رو وارد کنید.بعد از این که وارد کردید باید به بخش Store بروید و اونجا این اسکین با قیمت 0.00$ در دسترسه بعد از خرید اون این اسکین به شما داده میشود البته این آ

#خیاط سلطنتی: اظافه شد به لیستِ *فیلم هایی برای ندیدن๏︿๏

شما این سینمایی رو دیدید؟
نظر شما چی بود؟

پی نوشت:
چندین تا پست منتشر نشده و کامل نشده دارم(。ŏ_ŏ)
یه انیمیشن طوری‹•.•›
دو تا کی دراما♪\(*^▽^*)/\(*^▽^*)/
یه هالیوودی(♥ω♥ ) ~♪
یه کتاب(。’▽’。)♡
و چند تا دیگه... (دو تا چالش، شخصیت هام و...)(๑¯ω¯๑)
درمورد کدوم بیشتر کنجکاوید؟ کدومو زودتر تکمیل کنم؟
نشر فلسفه در اسلام بدعت و جنایت خلفای غاصب برای دوری مردم از مکتب اهل بیت علیهم السلام
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
وأقول هذه الجنایة على الدین وتشهیر كتب الفلاسفة بین المسلمین من بدع خلفاء الجور المعاندین لأئمة الدین لیصرفوا الناس عنهم وعن الشرع المبین ویدل على ذلك ما ذكره الصفدی فی شرح لامیة العجم أن المأمون لما هادن بعض ملوك النصارى أظنه صاحب جزیرة قبرس طلب منهم خزانة كتب الیونان وكانت عندهم مجموعة فی بیت لا یظهر علیه أحد فجم
مجموعه ای عظیم از آثار منتشر نشده مایکل جکسون,آثاری که شاید هیچگاه شاهد انتشار رسمی آن ها نباشیم.
======================
دریافتعنوان: نسخه اولحجم: 4.58 مگابایت
================
دریافتعنوان: نسخه دومحجم: 6.99 مگابایتتوضیحات: نسخه دوم("نهایی") (برای دانلود این نسخه پیشنهاد میشود) 

هندوی شیدا: مسیرعاشقی کردن هم بلدی می خواهد. ماجرای نابلدی این مرد را بخوانید.
هندوی شیدا : سعید تشکری
خلاصه:
داستان پسری به نام ناصر که پدر بسیار پول­داری دارد و مادری که او را بسیار آزاد می ­گذارد. تا این که در زندگی دچار خطای بزرگی می­شود. ضربه بدی به خانواده می­ زند. اما این ضربه منشأ خیر و تحولات زندگی ناصر و پدرش می ­شود.

دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی بنام شبای تهرون
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی ناصر زینعلی بنام شبای تهرون همراه با متن و کیفیت اصلی
Song Exclusive Naser Zeynali   “Shabaye Tehroon” With Text And Direct Links In Media-Music
پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ شبای تهرون

ادامه مطلب
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک نمایید
ناصر زینعلی نفس
دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام نفس

Naser Zeynali – Nafas

دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام نفس
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰

متن آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام نفس

.:( دانلود تمامی ناصر زینعلی):.

کانال تلگرامی آیتک موزیک
https://t.me/Aytakmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت آیتک موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.

متن آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام نفس
منه دیوونه هوادرات میشم یارت میشم
تو فقط آروم
یک فتوا یک اراده : روایتی داستانی و کوتاه درباره ی یک واقعه ی مهم تاریخی و نام آشنا

یک فتوا یک ارادهنویسنده: مجید ملکانانتشارات: مرکز اسناد انقلاب اسلامی
بریده کتاب:
ناصر الدین شاه وقتی وارد حرمسرا شد قلیان ها را شکسته دید.با تعجب پرسید:این قلیان ها برای چه شکسته شده اند و زنان در پاسخ اظهار کردند:که براساس فتوای میرزا چنین کاری کرده اند. شاه از خشم به خود پیچید و با عصبانیت حرمسرا را ترک کرد. با تیره و تار شدن اوضاع ناصرالدین شاه که دیگر مستا
  #جانباز #شهید:  #ناصر  #هوشیار
  نام  پدر:   خیر الله
 تاریخ  تولد:   1347/01/02
 محل  تولد:   استان فارس-فسا
 تاریخ  شهادت:  1383/06/20 
 محل  شهادت:   مشهد مقدس
 عملیات:   بدر-نصر یک-فتح 5 -والفجر 8
 محل  دفن:  گلزار شهدای سعادت شهر
 وصیت نامه:  مردم بدانند من هیچ توقعی از هیچ کس نداشتم حتی از جانبازان ، هر کس دینی و حقی گردن من دارد به بزرگواری مرا حلال کند و ببخشد.
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
 وصیت نامه:  مردم بدانند من هیچ توقعی از هیچ کس نداشتم حتی از جانبازان ، هر کس دینی و حقی گردن من دارد به بزرگواری مرا حلال کند و ببخشد.
هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جنوبی را در دهه ۱۹۷۰ که بیش از هزار تن در سال بوده، بشکند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تجارت نیوز، طی دهه‌های طولانی و تا پیش از سال ۲۰۰۶، آفریقای جنوبی بزرگ‌ترین تولیدکننده طلا بود. استخراج طلا در این کشور اما در سال‌های اخیر کاهش یافته است. در مقابل، استخراج این فلز گرانبها در بسیاری از کشورهای دیگر افزایش یافته است.
با این حال، هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جن
       ناصر زینعلی دلبر ناب
Download New Music Naser Zeynali – Delbare Naab
دانلود آهنگ دلبر ناب  به همراه متن آهنگ از رسانه ویک موزیک  با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
ناصر صدر بنام لاابالی
Download New Music Naser Sadr – La Obali
دانلود آهنگ لاابالی به همراه متن آهنگ از
رسانه ویک  موزیک
با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این آهنگ
لذت برده باشید جهت حمایت از ما ویک موزیک  را به دوستان خود معرفی نمایید

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
تیم کمبل پرومی قهرمان لیگ و جام حذفی دهستان کمبل در سال  ۹۷

◀توپ چی های لیگ
الیاس نامدار
کمال پاژخ
مازیار میرزهی
رستم نامدار
یحیی پاژخ
◀داوران
سعید حبیبی
ندیم شیخزاده
داود ازادیان
محمود هاشمزهی
ناصر ایاز
رشید ایاز
امید هاشمزهی
رسول هوت
ناصر بلوچ
امین ایاز
مسلم اشنود
نوید پیرایی
اشنا
ذاکر خلیلی فر
منصور پاداش
عمر میهن دوست

♻مسئول اجرایی
دلمراد هوت
◀اقای گل لیگ دهستان کمبل
رحیم بخش بلوچزاده
بهترین بازیکن
خلیل بلوچ
بهترین دروازبان لیگ
دانلود آهنگ ناصر عبداللهی یه رویا
Download Music Naser Abdollahi Ye Roya Ye Roz Az Hamin Rouza
دانلود آهنگ بسیار زیبای ناصر عبدالهی با نام یه روز از همین روزا “یه رویا”
این اهنگ با اسم (یه روز از همین روزا) هم شناخته میشود
دانلود آهنگ یه رویا ناصر عبداللهی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید…
تکست و متن آهنگ یه روز از همین روزا با صدای ناصرعبدالهی
یه روز از همین روزا روی شب پا میذارم توی قاب لحظه ها عکس فردا میذارم
تا که خوب خوب بشه زخمای دلواپسی عشقو مرهم میک
باسلام

بزودی یک داستانک با چند قسمت که سعی کردم جالب بنویسمش رو منتشر میکنم :)
در کانال تلگرامی و وبلاگ خودم :)
هرجمعه ساعت 21 شب منتظر باشید...

اگه خدابخواد امشب قسمت اول منتشر میشه...
منتظر باشید...

[آپدیت]
+بدلیل برخی دلایل قسمت اول فعلا منتشر نشد...
انشاالله در طول این هفته منتشر میشه فقط منتظر حمایت هاتون هستیم :))

وصایای اخلاقی پیامبر خدا صلی الله علیه و آله به امیر المومنین به نقل از کتاب شریف تحف العقول (۱۵)
یا علی أربع إلى جنبهن أربع: من ملك استأثر . ومن لم یستشر یندم. كما تدین تدان. والفقر الموت الاكبر، فقیل له: الفقر من الدینار والدرهم ؟ فقال: الفقر من الدین .
ای علی! چهار چیز هم ردیف چهار چیز است: آنکه به فرمانروایی رسد خودرأی شود، و آنکه مشورت نکند عاقبت پشیمان شود، هرگونه عمل کنی جزایش را بینی، ناداری و فقر مرگ اکبر است. از آن حضرت پرسیدند: مراد از ف
دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی نفس
همین حالا دانلود کنید و لذت ببرید از ♫ اهنگ من دیوونه هوادارت میشم یارت میشم به نام نفس با صدای ناصر زینعلی به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر و ملودی : نیما معین | تنظیم قطعه : حامد برادران
Download New Music BY : Naser Zeynali | Nafas With Text And 2 Quality 320 And 128
 متن آهنگ نفس ناصر زینعلی
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
منه دیوونه هوادارت میشم؛ یارت میشم
تو فقط آروم بگیر، خودم پرستارت میشم!
آره من روراست هستم؛ بی تو نمیتونم
گفتم که دیوونم!
کادو
زندگی نامه ناصر رزازی
خواننده. شاعرونویسنده
ناصر رزازی (به کردی: ناسر ره زازی) خواننده، شاعر و نویسنده کرد اهل ایران است که علاوه بر کار خوانندگی به تدریس زبان کردی و ترجمه و تألیف نیز می‌پردازد. وی بیشتر زندگی خود را در خارج از ایران و در کشورهای سوئد و عراق گذرانده است.

زندگی :
ناصر محمد امین (رزازی) (متولد 30 خرداد 1334 فرزندصالح ) خواننده، شاعر و نویسنده کردستان ایران است. او یکی از مشهورترین و  محبوبترین خوانندگان تاریخ کرد به ش
به نام خدای شنهای طبس

روی سخن، پیش از همه با دینداران است، آنان که فریاد هل من ناصر حسین
بن علی را از کربلا شنیده‌اند، اما در میان ضعفا و قاعدین در خانه
مانده‌اند و اخبار جنگ را تنها از رادیوها گوش کرده‌اند و پنداشته‌اند
که در ثواب مجاهدین راه خدا نیز شریک هستند. آیا می‌توان در خانه خفت و
در ثواب مجاهدین راه خدا شریک بود؟http://dl.aviny.com/multimedia/aviny/rf5/dar-atrafe-pol-01.mp3
روی سخن، پیش از همه با دینداران است، آنان که فریاد هل من ناصر را شنیده‌اند، اما در خ
چه کسی برادر دینی ماست؟
امام حسن عسکری علیه السلام در تفسیر خود آورده است که رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند:
من قویت بصیرته وحسنت بالولایة لأولیائه والبراءة من أعدائه معرفته فذلك أخوكم فی الدین ، أمسّ بكم رحماً من الآباء والاُمّهات.
کسی که بصیرت قوی و معرفت نیکو به ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان آن‌ها داشته باشد، چنین کسی برادر دینی شماست و از پدران و مادرانتان، به شما نزدیک‌تر است...!
تفسیر امام حسن عسکری علیه السلام، ص
از روزی که پای محیا دچار جراحت شد، دغدغه اصلیم این بود که توی سفر هفتم خرداد به استان گلستان، پاش اذیتش نکنه و سفر بهش خوش بگذره. یکشنبه که برای اولین بار ظاهر زخم‌ه بهتر شده بود، کمی خیالم راحت شد که می‌تونه بی‌دردسرتر این سفر رو بره.خودش که خیلی درباره‌ش نمی‌نویسه! ولی برای من جالب بود که تجربه متفاوتی رو داره از سر می‌گذرونه. همکاری با یونیسف برای رسوندن اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به مناطق سیل زده استان گلستان و همراهی با مهتاب کرامت
شفا گرفتن زائر امام رضا علیه السلام در حرم آن حضرت (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
۴۹۱- أنبأنی الشیخ محی الدین عبد الحمید بن أبی البركات الحربی، و أمین الدین أبو الفضل إسماعیل بن أبی عبد اللّه ابن حمّاد العسقلانی، قالا: أنبأنا أبو أحمد عبد الوهاب بن علیّ بن علیّ إجازة، أنبأنا زاهر بن طاهر بن محمد المستملی [ظ] إجازة، قال: أنبأنا أبو بكر الحسین بن علیّ، أنبأنا محمد بن عبد اللّه الحافظ، قال: سمعت أبا القاسم ابن
ناصرالدین شاه قاجار چهارمین پادشاه سلسله قاجاریه که نیم قرن بر ایران حکمرانی کرد و در روز گار سلطنتش کشور ایران شاهد فراز و فرود های بسیاری بود و مردم روزگارش چه رنج ها و سختی هایی را که تجربه نکردند و نظاره گر غمگنانه بسیاری از کوته نظری ، سطحی نگری ها و ناکارآمدی ها بودند و گوشه هایی از ایران بزرگ را بیگانگان خیانت پیشه به مدد نیروهای داخلی ضحاک منش و دوچهره از مام وطن جدا ساختند .
میزان پادشاهی پنجاه ساله ناصرالدین شاه در طول هزاره گذشته ن
داشتم شبکه‌های داخلی و ماهواره‌ای را ناامیدانه 
بالا و پایین می‌کردم که روی فیلم
سینمایی «برادرم خسرو» که از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش میشد متوقف شدم. چند دقیقه بعد به خودم آمدم دیدم
محو فیلم شدم و نمی‌خواهم جزئی‌ترین دیالوگش را هم از دست بدهم. شاید چون احساس می‌کردم شخصیت‌هایش دارند حال و
روز من را روایت می‌کنند. هم با میترا
همزادپنداری می‌کردم هم خودم را در
خسرو می‌دیدم. 
در ادامه داستان لو می رود:
ناصر به آرامی و بی‌نشان، در
«نام تمام مردگان یحیاست» اثر عباس معروفی.
این کتاب آخرین اثر نویسنده ی محبوب من، عباس معروفیه که نوشتنش سی سال طول کشیده. تا الان توی ایران منتشر نشده و فقط نشر گردون در آلمان اونو منتشر کرده.
داور، هیزم شکنیه که شش فرزندش رو از دست میده و سال ها با عشق و داغ فرزندان از دست رفته‌ش زندگی میکنه. کتاب، بسیار بسیار شاعرانه و خیال انگیز و عاشقانه‌ست. درست مثل همه ی آثار دیگه ی عباس معروفی. به نوعی هم یاداور داستان زکریا و یحیاست.. البته از داستان ها
این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام... فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام
متن آهنگ ناصر عبداللهی به نام راز
Text Music Naser Abdollahi Called Raaz
♫✿♬ازم نخوا با تو بمونم تو هیچی از من نمیدونی ♫✿♬♫✿♬اگه بگم راز دلم رو تو هم کنارم نمیمونی ♫✿♬♫✿♬ازم نخوا با تو بمونم تو هیچی از من نمیدونی♫✿♬♫✿♬اگه بگم راز دلم رو تو هم کنارم نمیمونی ♫✿♬
آهنگ ناصر عبداللهی راز
برای مشاهده متن آهنگ به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید
متن آهنگ ازم نخواه با تو بمونم ناصر عبداللهی 
♫✿♬یه زخم کهنه روی بالم یه آسمون که چشم به رام نیست به غیر
دانلود سانسور نشده فیلم خط فرضی محصول 1399 اثری از فرنوش صمدی, دانلود سانسور نشده فیلم خط فرضی با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود سانسور نشده فیلم سینمایی ایرانی خط فرضی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود سانسور نشده فیلم

ادامه مطلب
 دانلود کتاب عقود معین ۲ کاتوزیان

دانلود فایل

منابع کنکور ارشد حقوق خصوصی سال92 - دانشجوی حقوق - blogfairanilaw.blogfa.com › post Translate this page حقوق مدنی شش ( عقود معین قسمت الف ) : دکتر ناصر کاتوزیان. حقوق مدنی هفت ... برای دانلود این جزوه اینجا را کلیک کنید. کتاب مدنی هشت دکتر ... را کلیک کنید. کتاب دو جلدی زرد رنگ مدنی مدرسان شریف بعد از مطالعه منابع اصلی به عنوان مرور فو
بازی GTA V یکی از بهترین بازی های شرکت راک استار می باشد که برای پلاتفرم های مختلف منتشر گردیده است. در سری اول، این عنوان برای کنسول های نسل هفت منتشر شد و بعد از عرضه کنسول های نسل هشت، نسخه جدیدی از این بازی برای آن ها و همچنین پلاتفرم PC منتشر شد. در این بازی می توانید سه شخصیت مختلف را با داستان هایی تقریبا به هم گره خورده تجربه کنید و از قابلیت های هر کدام از این شخصیت ها بهره مند شوید.
منبع : کنسول فا
ورژن اپدیت 1.27
حجم اپدیت : 3500 مگ
حجت الاسلام ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: چهارمین کنگره ادبی سراسری «عقیله العرب» به زبان ترکی با هدف تبیین جایگاه حضرت زینب (س) در زنده نگه‌ داشتن قیام عاشورا، مهر امسال در ارومیه برگزار می‌شود.
شرکت در این کنگره سراسری برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی آزاد بوده و زبان ارسال آثار باید ترکی آذربایجانی باشد و از هر شاعر حداکثر ۵ اثر پذیرفته خواهد شد.
۱۰ مهر، آخرین مهلت ارائه آثار برای حضور در ای
نوجوون ک بودم بهتر بودم دلم برای بلاگفا و افسران تنگ شده،دلم برای کلاس بسکتبال و پیچوندن تایم هنر و موندن تو کتابخونه وکتاب خوندن تنگ شده،دلم برای کتابخونه مدرسه امون و زنگای ناهار تنگ شده،دلم برای پیاده برگشتن از مدرسه و تو راه فلافل و نوشمک خوردن تنگ شده،دلم برای تاترهای زبان و سرودا تنگ شده دلم برای کلاس اقای نوروند و عربی پیشم تنگ شده وقتایی که بعد کلاس با اقای صفوی درمورد عرفان حرف میزدیم تنگ شده، الانم خوبه خیلی چیزا،ولی خوب اون موقع
انسان دادگرا، در پی معشوق یکسره عنان به دست دل نمی سپارد؛
می کوشد خواهش وجدان را در قالبی معقول بریزد و روش کار خود را قانونمند سازد...
احساس عدالت، شاهین فکر را  به سوی خود می کشد و هدف را تعیین می کند.
حقوقدان باید آنچه را به اشراق دریافته با منطق مرسوم حقوقی اثبات کند و به قانونگذار نسبت دهد.
دکتر ناصر کاتوزیان
ناصر عباسی–اسمیه شهر
ای دوست درد من زیاد و دشت هبر دنه های
تیسه دلبر شومه در به در وومه تیسه دلبر اسمی این شهر وومه
شومه لات شمی محله سر وومه شومه دلبر شهری کلانتر وومه
شومه دلبر تی قلبی تک پر وومه دیوانه خاطر شی دلبر وومه
شهر آمل من همه ره سر وومه تی خاطری کیجا شور و شر وومه
من شی تنها تنی هوادارمه تنها لشگر من تنی چودارمه
دل هاده تو شه تی دلدار وومه تا آخر عمر کیجا تنی یار وومه
اگه بخوای من تی هوادار وومه
بییری سر جنگ تی سردار وومه تی خاطری از
روز گذشته وب‌سایت TENNA مشخصات فنی گوشی مورد انتظار گلکسی A71 5G را فاش کرد تا به شایعات اخیر پیرامون عرضه این گوشی دامن بزند.
این اولین باری نیست که در مورد نسخه ۵G گوشی گلکسی A71 می‌شنویم. اخیرا حتی نمره گیگ‌بنچ این محصول نیز منتشر شد و تقریبا از وجود آن مطمئن شده بودیم. در ماه ماه ژانویه سال جاری، گوشی A51 5G‌ را در گیک‌بنچ مشاهده کردیم و یک ماه بعد یعنی ماه فوریه این اتفاق برای A71 5G نیز رخ داد.
حال این گوشی که با شماره مدل SM-A7160 شناخته می‌شود، در وب
خیلی وقت بود تصمیم داشتم مطالبی که بصورت پراکنده به ذهنم میرسد را در جایی منتشر کنم که بماند. ایده وبلاگ‌نویسی هم همیشه وجود داشته اما چیزی که بیشتر از همه باعث تشویقم شد به نوشتن اولا وبلاگ خوب و درجه یک شایان تدین بود ـ اگر روزی این وبلاگ هم در حد وبلاگ شایان بشود واقعا از خودم راضی خواهم بود ـ دوما حرف‌های امیرحسین که سعی کرد مرا قانع کند چیزی بنویسم و منتشر کنم که زکات علم نشر آن است!
فعلا نمی‌دانم به کدام سمت خواهد رفت و چه چیزهایی اینح
سلام و روز بخیراین پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این‌که در سال 97 بیش از دو هزار عنوان کتاب در استان منتشر شده بود، گفت: حدود 20 درصد کتب منتشر شده در استان به زبان تورکی بوده و مابقی به زبان فارسی و سایر زبان‌ها است.
محمد محمدپور با بیان این‌که ۲۰۲ ناشر در آذربایجان شرقی مجوز فعالیت دارند که عمده این ناشران فعال هستند، اظهار کرد: اما تعداد معدودی از این ناشران به تعداد قابل توجه کتاب منتشر کرده و ناشران فعال نیز حداقل سالانه شش عنوان کتاب
مثل همه‌ی سه‌شنبه‌های شلوغ، امروز صب هم بعد از سه چهار ساعت خوابیدن، هم کله رو که طبق معمول آماده کردن ارائه‌ش تا صبح طول کشیده بود و دیرش شده بود رو راهی کردم و بعد از کمی خستگی در کردن دوباره روزم رو از نو شروع کردم. ناصر پیشم بود و بعد از رفتن هم‌کله میخندید می‌گفت عین بچه‌ مدرسه‌ایا :) انگار نه انگار داره میره دانشگاه، سر کلاس دکترا. از صب که پاشد غر زد و نق و نوق که چرا باید برم سر کلاس، تا اون دم در که همه چیش رو باید پیدا می‌کردی می‌دا
لینکدونی اصلی لینک تمام گروه های تلگرامی را منتشر می کند.
برای پیوستن به گروه های تلگرام باید وارد سایت لینکدونی تل بشید.
که برای شما لینک تمام گروه های تلگرامی را منتشر می کند.
گروه تلگرام اصفهان هم در این لینکدونی منتشر می شود.
چند روز قبل رئیس یه سری دی وی دی آموزشی برای عهد ناصر الدین شاه! آورد و منم یه نگاهی بهشون انداختم و دیدم به دردم نمیخوره و گذاشتمشون همونجایی که بودن تا ببردشون. موقع بردن کلی فحش نثار روح و روانم کرد! بغض کردم و وقتی همه رفتن یه دل سیر گریه کردم و چند صفحه قرآن خوندم تا آروم بگیرم.
یعنی میشه این روزا ختم به خیر بشه؟
درد مزمن رشد اقتصادی پایین؛ عوامل و راه‌حل‌ها
خروج از رکود و بازگشت به چالش قدیمی 
سعید مسگری/پژوهشگر اقتصادی 
در هفته های اخیر برخی مسئولین خبر از بهبود رشد اقتصادی امسال و حتی احتمال مثبت شدن آن دادند. اگرچه هنوز آمار رسمی از رشد اقتصادی امسال منتشر نشده اما به نظر میرسد عملکرد رشد اقتصادی از آنچه قبلا برآورد می شد بهتر خواهد بود.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ناصر زینعلی دلبر ناب
موزیک دلبر ناب با صدای ناصر زینعلی همینک با بهترین کیفیت و لینک مستقیم از عاشقانه های بیرجند
Exclusive Song: Naser Zeynali – Delbar Nab With Text And Direct Links In UpMusics

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بس که جذابی منو دیوونه میکنی!!
رو چه حسابی بازی میکنیبا من اینجوری بیخودی ♬♫♪همینجوری بمون نذار ♬♫♪ تغییرت بدن این آدمای بد تو چشم نباش اصن !!این حسودا آدمو چشم میزنن فقط  ♬♫♪دلبر ناب دلم  با چشای خوشگل مشکیت یکم!!یه نگاه ریز زیر چشمی به من 
شهادت ابن سکیت رضوان الله علیه در راه ولایت امیر المومنین علیه السلام
سیوطی از علمای اهل تسنن می‌نویسد:
وفی سنة أربع وأربعین قتل المتوكل یعقوب بن السِّكِّیت الإمام فی العربیة فإنه ندبه إلى تعلیم أولاده، فنظر المتوكل یومًا إلى ولدیه المعتز والمؤید فقال لابن السكیت: من أحب إلیك هما أو الحسن والحسین؟ فقال: قنبر -یعنی: مولى علیّ- خیر منهما، فأمر الأتراك فداسوا بطنه حتى مات، وقیل: أمر بسلّ لسانه فمات وأرسل إلى ابنه بدیته، وكان یعقوب رافضیًّا.

پایی که جا ماند، کتابی است به نویسندگی سید ناصر حسینی‌پورکه وی آنرا به یک گروهبان عراقی به نام ولید (سرنگهبان اردوگاه ۱۶ تکریت، که در زمان اسارت که او را بسیار شکنجه و آزار داده) تقدیم کرده‌است. این کتاب ۱۵ فصل دارد و پایان کتاب به اسناد و عکس‌ها و فهرست اعلام اختصاص دارد.
سید ناصر چهارده سالگی به جبهه می‌رود و شانزده سالگی در آخرین روزهای جنگ، در حالی که دیده‌بان است و در واحد اطلاعات فعالیت می‌کند، در جزیره مجنون به اسارت عراقی‌ها د
آپدیت توییتر El Capitxn:ایت منتشر شده. افتخاری بود که تونستم این آهنگ خوب رو با شوگا و آی‌یو بسازم. شما سخت کار کردین، ممنونم!”

حتمی حتمی توی یوتوب موزیک ویدیو eight رو بازدید بزنین
کنارش ام وی DNA رو هم بازدید بزنین چیزی تا ۱‌میلیاردیش نمونده⚡
بیوگرافی علی خدابنده - خواننده پاپ
در مورد بیوگرافی علی خدابنده که یکی از خوانندگان جوان کشورمان به شمار می رود در جایی تا کنون مطلبی منتشر نشده است. البته گاهی در برخی از سایت ها تیترهایی با عنوان همسر علی خدابنده منتشر شده است و یا در مورد تحصیلات علی خدابنده مطالبی منتشر شده است اما باید بدانید که تقریبا می توان گفت همه این اطلاعات کذب هستند. اگر در جایی اطلاعی خاص از زندگی خصوصی علی خدابنده منتشر شد، حتما در این مقاله به روز رسانی صورت گر
سلام آقای آذری جهرمی!
چطوری برادر؟
آقا! اون اوایل اپراتورایی که برای شرکتای خدماتی مشتری جمع می‌کردن، وقتی تماس می‌گرفتن می‌گفتن: شما خونه‌تون کجاست؟ عععه؟!!! اتفاقا طبق تحقیقات ما آب محله‌ی شما فلانه و ما توصیه می‌کنیم از محصول ما که کارش تمیز کردن آبه استفاده کنین و بخرینش؛ یا می‌گفتن: ماشین دارین؟ ما پکیج وسایل لازم برای موارد ضروری داخل ماشین داریم و قیمت اون هم انقدره، می‌خرین؟ یا می‌گفتن: خونه‌تون‌و بیمه نکردین؟ بیمه‌ی آتیش‌س
فردا جلسه دفاعم است...
البته نیم ساعت یک ساعتی با خبرهای ضدونقیضی که منتشر می شد معلوم نبود جلسه دفاعم برگزار می شود یا نه که خداروشکر دانشگاه های تهران تعطیل نشد و من فردا دفاع می کنم ان شاالله.

و بعد رها می شوم:)

منتظر زندگی هیجان انگیز پس از دفاع هستم. خانه و زندگی قرار است بالاخره از شلختگی در بیاید و از نیمرو و کنسرو نجات پیدا کنیم، مامان از دست تلپ شدن های گاه و بیگاهمان برای شام و ناهار راحت شود، کاری که باز  نزدیک یک ماه تعطیلش کردم من
شهادت ابن سکیت رضوان الله علیه در راه ولایت امیر المومنین علیه السلام
سیوطی از علمای اهل سنت عمری می‌نویسد:
وفی سنة أربع وأربعین قتل المتوكل یعقوب بن السِّكِّیت الإمام فی العربیة فإنه ندبه إلى تعلیم أولاده، فنظر المتوكل یومًا إلى ولدیه المعتز والمؤید فقال لابن السكیت: من أحب إلیك هما أو الحسن والحسین؟ فقال: قنبر -یعنی: مولى علیّ- خیر منهما، فأمر الأتراك فداسوا بطنه حتى مات، وقیل: أمر بسلّ لسانه فمات وأرسل إلى ابنه بدیته، وكان یعقوب رافضیّ
با اینکه هر سال دانشگاه ها از طریق برگزاری تکمیل ظرفیت ، جاهای خالیشون رو پر می کردن ، تکمیل ظرفیت ارشد سال 97 برگزار نشد و سال قبل هیچ دفترچه ای به عنوان دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد منتشر نشد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، احتمالا تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 هم برگزار نشه و دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد منتشر نشه . با این حال چون هنوز خبر قطعی در این مورد از سمت وزارت علوم اعلام نشده ، به داوطلبا توصیه می کنیم که پیگیر اخب
بسم الله الرحمن الرحیم
ظهور خیلی نزدیک است،نزدیکتر از اون چه که تصور کنیم...خیلی نزدیک،اما ایاماهم آماده ایم؟!
به دلمان نگاه کنیم ایا اونی هستیم که امام زمان میخوان؟اونطوری هستیم که ایشون از ما انتظار دارن؟!
آیا میتونیم بعد ظهور بهشون نگاه کنیم؟!
خوشابه حال انها که بگویند اقا ما تمام تلاشمان را کردیم...اقا هم لبخند بزنند و قبولشان کنند...اما ما چی؟جز سرافکندگی چیزی نداریم!!!
ایا وقت آن نشده از خواب غفلت بیدار بشیم؟!به خودمون بیایم؟ندای هل من ن
بسم الله الرحمن الرحیم
ظهور خیلی نزدیک است،نزدیکتر از اون چه که تصور کنیم...خیلی نزدیک،اما ایاماهم آماده ایم؟!
به دلمان نگاه کنیم ایا اونی هستیم که امام زمان میخوان؟اونطوری هستیم که ایشون از ما انتظار دارن؟!
آیا میتونیم بعد ظهور بهشون نگاه کنیم؟!
خوشابه حال انها که بگویند اقا ما تمام تلاشمان را کردیم...اقا هم لبخند بزنند و قبولشان کنند...اما ما چی؟جز سرافکندگی چیزی نداریم!!!
ایا وقت آن نشده از خواب غفلت بیدار بشیم؟!به خودمون بیایم؟ندای هل من ن
طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ مدتی پیش در فضای آنلاین منتشر شد و خبرنگاران وبسایت WIRED نیز به فاصله کوتاهی، پس از مصاحبه با مهندسان سونی و دریافت اطلاعات بیشتر درباره PS5، آن را تایید کردند. حالا تصویر تازه‌ای از این کیت توسعه منتشر شده که آن را در محیط واقعی نشان می‌دهد.
تام وارن از خبرگزاری ورج صحت این تصویر را تایید کرده و می‌گوید هر دو کیت توسعه موجود در این تصویر واقعی هستند و دلیل طراحی خاص‌شان این است که وقتی روی همدیگر قرار می‌گیرند ام
هفته ها گذشته است و دیگر ضربان قلبم روی هزار نیست. شاید انرژی را برای سر و سامان دادن به زندگیم ذخیره می کنم، نمی دانم. اینکه می دانم این کلمات و این خطوط قرار است منتشر شود، نا امنی ای را به قلبم تزریق می کند که تازه نیست اما مقابلش می ایستم و تایپ کردن را ادامه می دهم. *دستانش روی صفحه کیبورد بی حرکت می ماند* از اول شروع می کنم. هفته ها گذشته است و دیگر قلبم تند نمی زند. * بک اسپیس را فشار داده ام. چیزی از آن کلمات باقی نمانده. دلم نمی آید این پست را
ناصر عباسی–اسمیه شهر
ای دوست درد من زیاد و دشت هبر دنه های
تیسه دلبر شومه در به در وومه تیسه دلبر اسمی این شهر وومه
شومه لات شمی محله سر وومه شومه دلبر شهری کلانتر وومه
شومه دلبر تی قلبی تک پر وومه دیوانه خاطر شی دلبر وومه
شهر آمل من همه ره سر وومه تی خاطری کیجا شور و شر وومه
من شی تنها تنی هوادارمه تنها لشگر من تنی چودارمه
دل هاده تو شه تی دلدار وومه تا آخر عمر کیجا تنی یار وومه
اگه بخوای من تی هوادار وومه
بییری سر جنگ تی سردار وومه تی خاطری از
گوشی های پرچمدار سال ۲۰۱۹
گوشی پرچمدار آیفون در سال ۲۰۱۹
طرفداران
گوشی آیفون هر ساله منتظر رونمایی از گوشی های این شرکت هستند. طبق اخبار
منتشر شده شرکت اپل قصد دارد احتمالا 3 مدل گوشی آیفون را منتشر کند. اما
هنوز جزئیاتی در مورد این گوشی ها منتشر نشده است.
احتمالا یک مدل از این
سه گوشی با قیمت ارزان و دو مدل دیگر با قیمت بیشتر از هزار دلار عرضه
خواهد شد. این احتمال وجود دارد که شرکت اپل این گوشی را در اواخر سال ۲۰۱۹
به بازار عرضه کند. طبق اخب
سلام
این مطلب هم برای کسانی هست که تازه شروع به کار برای برنامه‌نویسی کردن، آموزش الگوریتم و فلوچارت هست. کتاب خوبی هست. ظاهرا هم از چاپش خیلی میگذره و چاپ مجدد نشده، لذا به نظر نمیاد نویسنده کتاب از منتشر شدن کتاب ناراحت بشه:
https://www.sourcebaran.com/algorithms-and-flowcharts.html
بعد از شایعات و خبرهای متعددی که درباره زمان منتشر تریلر دوم فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه منتشر شده بود بالاخره این تریلر منتشر شد. اما این تریلر متفاوت تر از تریلرهای فیلم های دیگر مارول است و مانند بازیگر نقش اصلی آن، تام هالند حاوی اسپویل های بدی از فیلم قبلی یعنی انتقام جویان: پایان بازی می باشد.
ادامه مطلب
سیر یکی از گیاهان خوراکی و قابل دسترس در بازار است که تحقیقات وسیعی روی آن صورت گرفته است. از لحاظ طبی، آلیسین ماده تشکیل دهنده فعال سیر می باشد که از نام لاتین سیر گرفته شده است که در زمان های قدیم در چین و مصر مصرف می شد. در بیست سال اخیر بیش از هزار مقاله علمی در مورد تاثیرات نهایی سیر روی عفونت، گلوکز و کلسترول خون بالا، رادیکال های آزاد با سمیت عصبی و لخته شدن خون در عروق منتشر شده است. با این وجود که سال ها تحقیق گیاه شناسی روی سیر انجام گر
تصویر اولیه از کیت توسعه کنسول PS5 منتشر شده است و اطلاعات جدیدی از تعداد پورت‌ها و وجود قابلیت پشتیبانی از دیسک بلوری ۴K ارائه می‌کند. با دنیای بازی همراه شوید.
طبق آخرین اخبار بازی، بیاد دارید که اولین طرح از کیت توسعه پلی‌استیشن ۵ منتشر شد و حقیقت این امر هم هنوز به‌صورت رسمی تائید نشده است. از همان زمان به‌دلیل وجود یک طرح V (از حروف یونانی و نشان‌ دهنده عدد ۵ که به Playstation 5 اشاره دارد) روی این کیت بیش از پیش مطمئن شدیم که این طرح می‌تواند
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، استودیو FatShark، سازنده‌ی بازی Warhammer: Vermintide 2، اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی این بازی با نام Winds of Magic منتشر کرده است. این استودیو همچنین در حساب توییتر خود تیزری کوتاه از یکی از هیولاهای بازی با نام Minotaur منتشر کرده که به‌واسطه‌ی این DLC وارد بازی خواهد شد.
مینوتورها به‌عنوان ستون اصلی نژاد Beastmen یا مردان دیوی در دنیای وارهمر شناخته می‌شوند. این نژاد به‌طور کلی در بسته الحاقی جدید بازی یعنی Winds of Magic به‌عنوان ج
میدونی چیه؟ گاهی فکر میکنم
خدا منو تو یکی از میلیونها سیاره اش گذاشته بعد یادش رفته من اونجام
 من هی داد میزنم خدا.................. ولی فقط انعکاس صدامه که برمی گرده خدا......................
الانم رو تخت دراز شدم و با خودم فکر میکنم که با چه زبونی باید باهاش حرف بزنم مثل آدمیم که هر آه ارتباطی امتحان کرده اما نشده که نشده 
روز صفر عنوان فیلمی به کارگردانی سعید ملکان، نویسندگی سعید ملکان و بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی سعید ملکان محصول سال ۱۳۹۸ است. امیر جدیدی و ساعد سهیلی بازیگران نقش اول آن هستند. چند بازیگر خارجی و بازیگران تئاتر هم در این فیلم جلوی دوربین رفته‌اند. دربارهٔ فیلم اخبار چندانی منتشر نشده و فقط شنیده می‌شود که «روایتی متفاوت از یک اتفاق ملتهب معاصر» است.
ادامه مطلب
هرچند هنوز سال ۲۰۱۹ آغاز نشده، ولی از همین حالا می‌توانیم به بخشی از ویژگی‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم. در رابطه با برخی از گوشی‌ها اطلاعات بیشتری منتشر شده و در رابطه با برخی دیگر از گجت‌ها، عمدتا می‌توانیم به گمانه‌زنی صرف بپردازیم. در هر صورت، اگر می‌خواهید از مشخصه‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ خبردار شوید، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
این پوستر برای زمانی هست که علی مطهری اینقدر عیان اصلاحطلب نشده بود و از طربق لیست اصولگرایان وارد مجلس نشده بود
دقیق یادم نیست که چه اظهار نظری منجر به این پوستر شد اما اگر اشتباه نکنم مربوط به استیضاح وزیر نفت احمدی نژاد بود
وبسایت خربد و فورش بازی ps4 دست دوم و نو
ازی‌ها در پلی‌استیشن ۴ همانند نسل قبلی فاقد قفل منطقه‌ای هستند، بنابراین بازی‌های خریداری شده در یک منطقه توانایی اجرا بر روی کنسول‌های مناطق دیگر را خواهند داشت. در حال حاضر بیش از ۸۲۶ بازی برای این کنسول تأیید یا منتشر شده‌است که بیش از ۹۰ عنوان آن انحصاراً برای این کنسول منتشر یا در دست ساخت است.
فصل 8 کامل
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترونیک این مجموعه فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه و کتابراه (برای اپل داران گرامی)  است از جای دیگه نخرید...
پ.ن2: پست تا پایان فصل ویرایش میشه
پ.ن3: کپی برداری ممنوعه حتی برای خودم
پ.ن4:  هنوز جلد سوم منتشر نشده 
پ.ن5: هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتما
ویدئویی از صحنه خروج کودک نه ساله ای که سه روز قبل توسط مادرش به چاه انداختهخ شده بود در فضای مجازی منتشر شده که مرا به فکر فرو برد . بیست و اندی سال پیش ماجرای سمیه و شاهرخ – دختری نوجوان که با معضوق اش دو تن از خواهر و برادران خود را در وان خفه کرد – در آن زمان این خبر در حد یک انقراض دسته جمعی شوک آور بود – زمانه که عوض شد ما هم سر تر شدیم هر روز خبری از قتل یک فرد توسط یکی از عزیزان و بستگان نزدیک اش منتشر می شود ، پدر توسط پسر، پسر توسط پدر و قت
دانلود رایگان قسمت دوم سریال دل
اورجینال و بدون رمز 
ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه
بازیگران:حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، لیلا زارع، یکتا ناصر، بهرام افشاری و…
ادامه مطلب
دانلود رایگان قسمت سوم سریال دل
اورجینال و بدون رمز 
ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه
بازیگران:حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، لیلا زارع، یکتا ناصر، بهرام افشاری و…
ادامه مطلب
چند نفر در ایران به کوید19 مبتلا هستند؟یک مطالعه با مدلسازی و  با استفاده از داده های مسافرت های هوایی و تعداد موارد ابتلا در کشورهای خاورمیانه از سمت ایران، پیش بینی کرده است که ایران تا تا تاریخ 25 فوریه، تعداد 16533 فرد مبتلا به کوید19 داشته است. فاصله اطمینان 95% برای این تخمین بین 5925 تا 35538 نفر بوده است. این آمار تا تاریخ 25 فوریه و تا قبل از منع پرواز به یا از ایران توسط امارات و سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده است. این مطالعه که توسط محققینی
مشخصات گوشی اکسپریا 20 سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفت. قدرت این گوشی هوشمند توسط چیپست اسنپدراگون 710 تامین می شود.

نزدیک به 6 ماه پیش از گوشی اکسپریا 10 رونمایی شد؛ با این حال سه ماه پس از عرضه آن شاهد انتشار رندرهای گوشی جایگزین آن در فضای مجازی بودیم. امروز مشخصات گوشی اکسپریا 20 سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است که بر اساس آن، گوشی میان رده آینده این برند ژاپنی به نمایشگر 6 اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس و نسبت تصویر 21:9 مجهز می شود.
در ص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فردانوشت